• امروز : سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 13 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 26 January - 2021
1

درباره ما

  • 22:48
  • 26 مهر 1399

استان سیستان و بلوچستان جوانترین استان کشور است. نیروی جوان پرشور، متعهد ، بانشاط ، ماجراجو و پرتلاش سیستانی و بلوچستانی ذخیره ای بزرگ و عظیم برای استان و کشور عزیزمان ایران سربلند محسوب می شود. نیاز جوانان استان به کارهای فرهنگی ناب و غیر کلیشه ای مطالبه ای بوده و هست که باید برای حل آن چاره ای بیاندیشیم همین موضوع مهم سبب شد تا موسسه فرهنگی رسانه ای هاتف با یک نگاه فرهنگی ، اجتماعی و یک بسته فرهنگی جامع و کامل ( نشریات هاتف جوان و بانوک ) از اوایل سال ۱۳۹۵ وارد فضای رسانه ای استان سیستان و بلوچستان بشود.

موسسه فرهنگی ، رسانه ای هاتف جریانی بر آمده از جوانان عزیز سیستانی و بلوچستانی هست که آمده است به دور از هرگونه حاشیه ، نگاه حزبی ، جناحی ، قومی و مذهبی به رسالت اصلی خود که توجه کامل و جامع به مقوله فرهنگی ، اجتماعی است بپردازد ، ما در این راه دست همه بزرگان اهل قلم و فرهنگ استان را به محکمی می فشاریم و از همه مخاطبین و مردم خوب سیستان و بلوچستان درخواست می کنیم تا در این نیل و رسیدن به این هدف بزرگ و مردمی ما را همراهی کنید چرا که هر رسانه ای با مخاطبان پرشور و علاقمند به برنامه هایش معنا و مفهوم می گیرد.

ما عهد بسته ایم در راستای مطالبات به حق مردم سیستان و بلوچستان و در چارچوب قانون کشور عزیزمان ایران حرکت کنیم و به وظیفه اصلی یک رسانه مردمی بپردازیم. موسسه فرهنگی ، رسانه ای هاتف به دنبال موج سازی، موج سواری و صد البته وامدار هیچ جریان و گروه سیاسی هم نیست ما با در نظر گرفتن کمبود زمان در پی بهینه سازی نگاه و خواست مخاطبان فهیم سیستانی و بلوچستانی هستیم

موسسه فرهنگی و رسانه ای هاتف ارتباط گرم و صمیمی خودش را با مخاطبان بزرگوار از طریق راههای ذیل همیشه و در هر لحظه گرم نگاه خواهد داشت.

سامانه پیامکی : ۳۰۰۰۷۴۷۷۸۹
شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۶۱۵۷۰

پست الکترونیکی : info@hatefsistanandbaluchestan.ir

اینستاگرام : https://www.instagram.com/hatefsb_ir/

لینک کوتاه : https://hatefsistanandbaluchestan.ir/?p=146753

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.